KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752089
nr 1475 2089
Ella Corson, "Solen kommer". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:36:17
20/6 19:48:31
20/6 20:20:19
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer